750g söyleniyordu telefon Spor Kompleksi Play

Admin

Administrator
Staff member
komşuya verdim isterdiniz diyeyim samimiyet Hadi bay antibakteriyel Erdem Usta paylaşımı Var Diyorlar ki 200 işte çarpı çarpı of Euro fiyat olacak 5G komşuna partiler operatörleri Telefonu kim var Hadi bunda değilsiniz antibakteriyel kılıfla geliyormuş fakirler Başlangıç 279 yani 79 olarak gibi düşünebilirsin ve üzerinde bir de evet 249 lira fiyatı var baştan 250 lira olduysa o genelde de 250'ye düşer yani o fiyat 350 S 350 olur artık tabii ki 1 kilo hesaplama 64 ilk satışı özel 249 Euro sonra 279 ve 628 model d300 yıldızlar Türkiye'deki satıcılara yer

vermişlerdir Burada da gözüm bir onları aradı işte burada gittigidiyor'a falan yazmışlar da yok giyilebilir teknoloji geliyor Acaba dünya dünyada 100 milyon Satılmış insanlar Miraç hakkında çeşitli sorular soruyormuş şuan saat ucuz Ne oldu bebeğim saati beklemiyormuş saatte çok üstünkörü geçecekler belli Çelik geldi burnuma çok olacakmış 39 inç Gorilla Glass 3 burmalı 1 ekran Aynen ay genelde duvar saatleri saatler geçiyor mu Baş çok saat daha Bizim de özelleştirme bilecekmiş bir tasarımlar olacakmış ya Davacı değil bence güzel

diyorum yani A4 yaprağı ile Dink diye biliyorum 16 gün ne kadar bir plan en şu an ondan bahsetti 2 hafta işbank yürüyüş bandı ürünlerde olan aktivite takibi bu dümdüz ya da artırıyor Şu anda nefes alma egzersizi telefonlar gösterildi şu anda etkinliğin sonuna doğru geliyoruz saatten sonra belki bir şeyler de aldım ben Saatlerde göster diyorum Kocaeli gazeteleri müdürüm bekliyorum Yok ya biz sana bir şey çıkmaz fiyatların olduğu Sayfa vardı Dur bakalım şimdi bir klasik olarak fiyatlarına bakıyoruz niye ucuzdan pahalıya Gidelim

hemen 279 279 euro olarak yazmayacağım ama şu an Türk Lirası ile 279 dolar 2170 lira yapıyor vergi hesaplama adını biliyorum bilerek Kafanız karışmış Şu an hesapladığımız da 279 dolarlık bir satış fiyatı üzerinden 4293 liralık bir fiyat çıkıyor nereden baksanız 4300 lira ma bunun tekrar belirtmekte fayda var bu gerçek bize gümrük giriş fiyatları belirlemiyor bu satış fiyatı satış fiyatının içinde kar da var İşte o satan bilmem nesini deki araba bize gümrük giriş fiyatı aldım yani hamsi aldım ki bu hesaplamanız doğru çıkabilirsin o