Bunlar ayrıca düzelecek Tekrar hatırlatalım Steam

Admin

Administrator
Staff member
os Linux tabanlı Borderlands the vardı şimdi hatada etmeyelim de işte ve Tosyalı yüklü çalıştırıyorsun takımlar şahıs soldaki klavye mouse takabilirsin ya da sana iyi gelen kontörlü neyse onu kullanabilirsin buna kimse olmayacak biraz oynarken ben istersen birazcık ters olmazsan bahsedeyim 5200 bu Has verimi en yüksek grafik modeli işlemci modeli Murat ben çünkü ben karşılaştım olabilmek için dün dosttur testler yaptım şöyle söyleyeyim normal hasta ile göre grafik iki katına çıkmış Hatta bazen 3 katına çıkmış ama hala ekran kartı

lazım işte şöyle söyleyeyim 4 çalışıyor mu Çalışıyor 1080p de düşük Detay düzeyinde 22 oynanmıyor biraz daha ne vicdanlı olsun diye 1366 x 768 indirip yaptım Hani bir Laptop'a ayrıştırılabilir etapta nasıl görüntü verir diye Tamam Tabii ki daha rahatlıyor Hatta şöyle de düşük de saydı 60 fps yi gördüğün oluyor fakat yine çok akıcı değil ama en düşük Detay diyorum onu da unutma ya orada aynı tonun sıkıntısı ne biliyor musun Aynı Duruyor 1366 e-768 laptopları takmayacak lar şimdi Hayır zaten gelecekmiş Bunu ben tam ne olduğunu

anladık da nasıl Öztürk bilgisayar Windows Grup kullanmak istiyorum Benim görmeyecek bir işin var mı Ben bunu yapamaz diyeceğiniz bir şey var mı yüzünü güldürmez de ya da o ayarda oyunlar eğlenen en üst düzey oyunlar pek bir şey bekleme 720p de oynarsın hardcore oyuncum Ben falan olmaz oyunu Kenara koydum Funda al koyma oyuncunun arkasında bulunan mis gibi işte yapılır Evet çok önemli değil ben şunu söylüyorum Bizim Olsun bir kere bir keyif vermesi için hayal ettiği orta olması için Çünkü içinde bu dahili grafik defa Bu iş

olmuyor 760 hem olması lazım diyorum yani Yani laptop işlemcisi 760 keyifler Çünkü bir anda gözümde en fazla diyordum ya bir anda o 720p detayı kadar çıkartıyorsun kadar çıkarsın Murat ben en zayıf benim bu olduğunu düşünüyorum yani dahiliye grafikler Oyun diyorsun oyun yapacağım yapacağım Bu grafikte bundan daha büyük kutular falan var ya olsun bunları görüyorsun da şu anda bu olsaydı daha ne fark edecek dediğimi koyalım zaten kendisi açılıyor ve şey modunda açılacak şekilde olacak şekilde koyarım kumanda olarak da