doğrultusunda hareket eden notalar bu dolar nereye

Admin

Administrator
Staff member
gidiyor acaba bakteriler telefonu yanında bir ara veriyorlar antibakteriyel kılıp geliyor antibakteriyel aksesuarlar antibakteriyel klasik kutusundan çıkan antibakteriyel kılıf da oluşan bakteriler ve tutanlar mı telefonun kılıfından oluşan baş birileri görmekteyiz 24 saat sonra antibakteriyel testi kılıflarla antibakteriyel örnek alıyor alıyorlar adamı kesildi Ne oldu sonuç tarafından kutuya dahil bir şekilde koruma yazacakmış ve yüzde 99.99 bakterilere karşı da bir konum at örneği aldık Devamı yok ne oldu Sonuç plastik kullanımında da paketlemede gördük de

yani bir gösterirdim işte şöyle böyle ayrı bir görüntüsü olurdu bak bak diye bitti mi diyor şarkı çok terlik kokuyor hadi hayırlısı isteği olanlar da vardı o istekte ibaresi geldi oraya verdiler Detaylarını görüyoruz 64 megapiksel kamerası diyor sadece o kısım değiştir Çünkü sadece kamera Parkı var gibi duruyor arka planda başka bir farkı var mı bilemiyorum bir de depolama vereyim konusunda depolama da öğrendi biraz farklılık var niye ötede 6 gigabayt seçeneği varken sadece 8 GB ve paylaşımda 200 küsür diyordun 67 lira bitti divanehep €500

başlangıç modeli sen bize bir ya önce bir paylaşım yaptığım 200 çarpı çarpı fiyat dedin hani nerde buluyorsun gerçekten pahalı Price inşallah Benim aklımda bir soru var 400 küsür dolarlı satılan Pocoyo digipro varken miyom neden olur o varken neden herkes için ekonomi telefonu geliyor hazır ol şimdi ekonomik 5G bir telefon geliyor herkes için 5G derdine göre halka ineceğiz bakalım kaç paralık 15 gavurun geliyor aynı marka da bu sıralar Bence bu fiyatıyla Cazibe öpüyor Ceylan o 200x olan buydu muhtemelen kamera bizim alabileceğimiz

tek mi Yoldayım çok benziyor kameralı şey gibi ortada bir yuvarlak varmış kamera kısmını Tıp diye bir sürmüşler gibi duruyor sonradan eklenti 123 ekran Bu da otomatik olarak burada bahsetmiştik 1820 miliamper pil pil kapasitesi var kutu içeriğini 33 watt hızlı şarj aleti de dahil çabuk çabuk geçiyorlar böyle daha iyi olur acı sözler şu anda 5G kullanabileceği 750g var yenilerden 765 işe göre daha a750g var başka yok zaten şu an nedir 730 da vesaire 4K Yani bu telefon yayın silebilirim a750g ile gelecek ya 765 kere gelecek 732 432 Evet